Relaterte artikler

Junior duo i finalen i VM Showdance

Sarah Antonsen og Sarah Michelle Sandøy Helness har danset fantastisk i VM Showdance og har kommet seg inn i finalen!

De danser kl. 20:40 ikveld. Følg Livestreamen og se dem i finalen.

Livestream fra VM Showdance 2015
http://video-kruse.de/livestream/popup.php

Junior gruppen Rythm gikk videre til kvartfinalen, men nådde dessverre ikke opp til semifinalen.

Idag skal seniorene i ilden og våre og våre 3 solister Anna Louise Kalamar-Amundsen, Selina Jappee og Camilla Hanssen danser nå sin første runde i mesterskapet.

Se bilder fra mesterskapet

Tidsplan

Tirsdag 24. november
11:30 Kvartfinale solo junior kvinner
18:00 Kvartfinale duo junior
20:30 Innledende runder small group junior

Onsdag 25. november
10:00 Kvartfinale small group junior
11:30 Semifinale solo junior
12:30 Semifinale duo junior
14:30 Semifinale small group junior

Torsdag 26. november
10:00 Innledende runder solo senior kvinner
15:30 Innledende runder duo senior kvinner
19:00 Kvartfinale solo senior herrer
20:20 Finale solo junior kvinner
20:40 Finale duo junior kvinner
21:00 Finale small group junior

Fredag 27. november
10:00 Kvartfinale duo senior kvinner
11:30 Kvartfinale duo senior mixed
13:00 Innledende runder small group senior
20:00 Kvartfinale solo senior kvinner
21:00 Semifinale duo senior kvinner

Lørdag 28. november
10:00 Semifinale solo senior kvinner
10:30 Kvartfinale small group senior
12:30 Semifinale solo senior herrer
13:30 Semifinale duo senior mixed
14:00 Semifinale small group senior
19:30 Finale solo senior kvinner
19:50 Finale duo senior kvinner
20:10 Finale small group senior
21:25 Finale solo senior herrer
21:45 Finale duo senior mixed

 

Norsk deltakere

Solo jr. kvinner
Rangering Navn Klubb
1 Marte Brækken DK 2Dance
2 Sofie Bjerknes Larsen DK 2Dance
3 Sophia Bråten Akerholt DK 2Dance

 

Solo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Anna Louise Kalamar-Amundsen DK 2Dance
2 Camilla Hanssen DK 2Dance
3 Selina Jappee DK 2Dance

 

Solo sr. menn
Rangering Navn Klubb
1 Herman Hølmo Keim DK 2Dance

 

Duo jr.
Rangering Navn Klubb
1 Sarah Antonsen – Sarah Michelle Sandøy DK 2Dance
2 Marte Brækken – Sophia Bråten Akerholt DK 2Dance
3 Camilla Hanssen – Emma Karoline Hoff DK 2Dance

 

Duo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Anna Louise K. Amundsen – Sofie B. Larsen DK 2Dance
2 Camilla Hanssen – Marielle Moen Lindbeck DK 2Dance

 

Duo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Heman Hølmo Keim – Selina Jappee DK 2Dance

 

Small group jr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance company Rythm DK 2Dance
2 2dance company Carisma DK 2Dance

 

Small group sr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance company The Magic Carousel DK 2Dance