Relaterte artikler

Alle norske videre i VM Jazz og Moderne

Det norske laget er på plass i Mikolajki, Polen for VM Jazz og Moderne. Juniorene har allerede vært på gulvet idag og alle solistene er videre til neste runde. 

“Alle danset en sterk første runde”, sier Team Captain Jeanette Lühr-Sæthre, som nå jobber med å gjøre jentene klare for neste runde.

Tidsplan for mesterskapet

 

Norske deltakere

JAZZ

Solo jr. kvinner
Rangering Navn Klubb
1 Sophia Bråten Akerholt DK 2Dance
2 Sofie Bjerknes Larsen DK 2Dance
3 Amelia Elisabeth Møller DK 2Dance
4 Sarah Antonsen DK 2Dance

 

Solo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Viktoria Staalesen Larsen DK 2Dance
2 Anna Louise Kalamar-Amundsen DK 2Dance
3 Selina Jappee DK 2Dance
4 Camilla Hanssen DK 2Dance

 

Solo sr. menn
Rangering Navn Klubb
1 Herman Hølmo Keim DK 2Dance

 

Duo jr.
Rangering Navn Klubb
1 Sarah Antonsen – Sarah Michelle Sandøy DK 2Dance
2 Christina Hanssen – Emma Karoline Hoff DK 2Dance
3 Sarah Haugen – Silje Marie Nordby DK 2Dance
4 Mina Sofie Pettersen – Sofie Nguyen DK 2Dance

 

Duo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Selina Jappee – Viktoria Larsen DK 2Dance
2 Anna Louise K. Amundsen – Sofie B. Larsen DK 2Dance
3 Marielle M. Lindbeck – Marte Brækken DK 2Dance
4 Herman Hølmo Keim – Sophia B. Akerholt DK 2Dance

 

Small group jr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance company Rythm jazz DK 2Dance
2 2dance company Carisma jazz DK 2Dance

 

Small group sr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance company Edge DK 2Dance
2 2dance company X DK 2Dance

 

Formasjon sr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance Company DK 2Dance

 

MODERNE

Solo jr. kvinner
Rangering Navn Klubb
1 Sofie Bjerknes Larsen DK 2Dance
2 Sophia Bråten Akerholt DK 2Dance
3 Amelia Elisabeth Møller DK 2Dance
4 Marte Brækken DK 2Dance

 

Solo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Viktoria Staalesen Larsen DK 2Dance
2 Anna Louise Kalamar-Amundsen DK 2Dance
3 Selina Jappee DK 2Dance
4 Camilla Hanssen DK 2Dance

 

Solo sr. menn
Rangering Navn Klubb
1 Herman Hølmo Keim DK 2Dance

 

Duo jr.
Rangering Navn Klubb
1 Sarah Antonsen – Sarah Michelle Sandøy DK 2Dance
2 Christina Hanssen – Emma Karoline Hoff DK 2Dance
3 Mina Sofie Pettersen – Silje Nordby DK 2Dance

 

Duo sr.
Rangering Navn Klubb
1 Camilla Hanssen – Viktoria Larsen DK 2Dance
2 Anna Louise K. Amundsen – Sofie Bjerknes Larsen DK 2Dance
3 Herman Keim – Sophia Bråten Akerholt DK 2Dance
4 Marielle M. Lindbeck – Marte Brækken DK 2Dance

 

Small group jr.
Rangering Navn Klubb
1 2dance company Rythm modern DK 2Dance
2 2dance company Carisma modern DK 2Dance

 

Small group sr.
Rangering Navn Klubb
2 2dance company Edge DK 2Dance
3 2dance company X DK 2Dance